Trenerzy

Piotr Górski

Trener zapasów i sumo, fizjoterapeuta. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, magister pedagogiki o specjalności wychowanie fizyczne i zdrowotne, nauczyciel zintegrowanej pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta ruchu rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne, trener medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata, w zapasach i w sumo. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w zapasach i w sumo. Założyciel i Prezes klubu Master, Wiceprezes Łódzkiego Związku Zapaśniczego, Wiceprezes Łódzkiego Okręgowego Związku Sumo. Nauczyciel dyplomowany, autor programów zajęć sportowych, organizator obozów sportowych.

Trener Piotr to również motocyklista i pasjonat żeglarstwa oraz kitesurfingu.

 

Anna Górska

Trener Taekwondo olimpijskiego (WTF) i sumo, fizjoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, magister pedagogiki o specjalności wychowane fizyczne i zdrowotne, oligofrenopedagog, nauczyciel zintegrowanej pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta ruchu rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne, terapeuta ręki, organizator i kierownik letnich obozów klubu Master, a także sportowiec – Młodzieżowy Mistrz Polski w Taekwondo WTF. 
Trenerka Anna to także pasjonatka żeglarstwa, narciarstwa i kryminałów. Zafascynowana ruchem zero i less waste.

Anna Piwowarska

Magister fizjoterapii, absolwentka Studium Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako zawodniczka w zapasach brązowa medalistka Mistrzostw Polski Kadetek, Juniorek oraz złota medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski.
Fizjoterapia, to jej pasja w której koncentruje się na indywidualnym i holistycznym podejściu do każdego pacjenta. Mimo wieloletniego doświadczenia, wciąż podnosi swoje umiejętności.
   Ukończone kursy i szkolenia:
    ⁃    Trener Personalny
    ⁃    Instruktor Sumo
    ⁃    Równoważenie napięć więzadłowych
    ⁃    Rentgenodiagnostyka Kończyny Górnej i Dolnej dla Fizjoterapeutów 
    ⁃    Diagnostyka obrazowa kręgosłupa dla fizjoterapeutów
    ⁃    Diagnostyka funkcjonalna oraz postępowanie fizjoterapeutyczne w chorobach układu kostno- stawowo- mięśniowego
    ⁃    Terapia mięśniowo – powięziowa w migrenach i innych bólach głowy
    ⁃    Taśmy mięśniowo- powięziowe w masażu tkanek miękkich zespołów bólowych kręgosłupa odcinka szyjnego
    ⁃    Kurs kinezjotejpingu Balance Taping Therapy 
    ⁃    Anatomia palpacyjna i techniki normalizacji mięśniowo-powięziowej
    ⁃    Manualny Drenaż Limfatyczny
    ⁃    Taśmy mięśniowo- powięziowe w masażu zespołów bólowych kręgosłupa odcinka lędźwiowo – krzyżowego i miednicy

Agata Żuromska

Trener zapasów i sumo, fizjoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Trener medalistów mistrzostw Polski, Europy i Świata w zapasach i sumo.  Jako dziecko trenowała początkowo gimnastykę, kickboxing i judo. Swoją karierę zawodniczą zaczęła w 1996 r.  W KS Budowlani Łódź zdobywając medale Mistrzostw Polski w tym Mistrzostwo Polski Juniorek w zapasach oraz brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w judo. Od 2007 r. wraz z trenerem Piotrem Górskim założyła UKS Atleta Łódź gdzie do dnia dzisiejszego prowadzi treningi z dziećmi i młodzieżą. Współpracuje z UKS Master Łódź. Jest od wielu lat członkiem zarządu Łódzkiego Związku Zapaśniczego oraz Okręgowego Związku Sumo.

Pasjonat sportów walki.

Jacek Górski

Trener zapasów i sumo.  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener klasy pierwszej, wychowawca wielu pokoleń młodzieży. Za swoją pracę z młodzieżą został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi (Prezydent Polski 2003), Za Zasługi Dla Sportu (Minister Sportu 2006), Zasłużony Działacz Kultury (Minister Sportu 2001), Za Zasługi Dla Miasta Łodzi (Rada Miejska w Łodzi 2015) , Złota Gwiazda Polskiego Związku Zapaśniczego 2013r. Jego wychowankowie zdobywali medale na Mistrzostwach Polski , Europy i Świata . Marta Wituła i Roksana Zasina zdobyły brązowe medale na Mistrzostwach Świata . Roksana Zasina na Olimpiadzie w Tokio 2021r zajęła VII miejsce. 

Krzysztof Marciniak

Trener boksu, instruktor pływania. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, magister pedagogiki o specjalności wychowanie fizyczne i zdrowotne, oligofrenopedagog, trener personalny. Założyciel Bałuckiej Sekcji Bokserskiej Jungle Gym. Organizator obozów sportowych, nauczyciel dyplomowany.

Pasjonat biegania , uczestnik maratonów i triathlonów.

Grzegorz Rachubiński
Trener tenisa ziemnego z dziesięcioletnim stażem, instruktor ogólnorozwojowych zajęć sportowych w grupach przedszkolnych, animator zabaw dziecięcych, wychowawca kolonijny. Wielokrotny medalista turniejów wojewódzkich i ogólnopolskich w tenisie ziemnym. Obecnie student trzeciego roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.
Prywatnie tata dwójki przedszkolaków, pasjonat boksu i sportów drużynowych. 

Na skróty